Lapsed:

Baby A,C,D tilgad 15 ml

Baby A,C,D tilgad 15 ml

Vitamiini A, C ja D tilgad beebidele
Vedelik 15ml
Toidulisand magusainega (puuviljasuhkur)
Netokogus: 22g

Sisaldab beebidele sobilikes annustes toitaineid, mida on tilga kujul mugav manustada. Sobib lastele alates 1. elukuust. Vitamiinid A ja D aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Vitamiin D aitab hoida luid ja hambaid normaalsena. Ühest pudelist jätkub ca 78 päeva.

PARIM ENNE: detsembri lõpp 2017.
HIND: 6.80EUR
13.59EUR
Vali kogus:
KASUTUSJUHISED
Kaheksa tilka päevas vees, mahlas, piimas või koos söögiga, või vastavalt professionaali soovitustele. Sobib lastele alates esimesest elukuust. Enne kasutamist raputada. Peale avamist hoida külmikus ja tarvitada 6 kuu jooksul. Ärge ületage soovitatud päevast annust.

Seda toodet ei tohi anda imikutele, kes tarbivad 500 ml või rohkem imikutele mõeldud piimasegu päevas. Alla ühe kuu vanustele beebidele võib toodet anda ainult arsti järelvalve all.

Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku elustiili asendajana. Kui olete meditsiinilise järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Päevane annus (8 tilka) sisaldab:   %NRV*-st
Vitamiin A 700 iu 210 mcg 26
Vitamiin D 300 iu 7,5 mcg 150
Vitamiin C 10 mg 13
Tiamiin (vitamiin B1) 0,2 mg 18
Riboflaviin (vitamiin B2) 0,4 mg 29
Niatsiin (vitamiin B3) 0,5 mg 3
Vitamiin B6 0,5 mg 36
Pantoteenhape (vitamiin B5) 0,5 mg 8
Tsink 2 mg 20

*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

KOOSTISOSAD
Vesi, fruktoos, tsinkaskorbaat, vitamiin C (kaltsiumaskorbaadi ja askorbiinhappena), modifitseeritud tapiokitärklis, modifitseeritud maisitärklis, vitamiin B6 (püridoksiinhüdrokloriidina), niatsiin (nikotiinamiidina), pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina), sukroos, riboflaviin (riboflaviin-5-fosfaat naatriumina), vitamiin A (retinüülpalmitaadina), päevalilleõli, tiamiin (tiamiinhüdrokloriid), antioksüdant (looduslikud segutokoferoolid), vitamiin D (ergokaltsiferoolina).