Luud ja liigesed:

MSM 200g pulber

MSM 200g pulber

Higher nature toidulisand
200 grammi pulber

MSM on väävliühend, mis on  hea painduvate lihaste ja liigeste säilitamiseks. Samuti peetakse seda ilumineraaliks, kuna aitab hoida nahka, küüsi ja juukseid normaalsena.  MSM aitab kaasa oluliste aminohapete metioniini ja tsüsteiini ülesehitamisele, mida vajatakse väga paljude keha funktsioonide jaoks.Võib aidata kaasa organismi puhastumisele. Lõhnatu pulber lahustub hästi vees ja mahlas.
HIND: 11.85EUR
23.71EUR
Hetkel otsas
KASUTUSJUHISED
½ pealt tasandatud teelusikatäit (1,2g) kuni 2 ½ teelusikatäit (6g) (lapsed vanuses üle 8 aasta ¼ teelusikatäit (0,6g)) lahustatuna vees ja jagatuna kogu päeva peale koos söögiga, suurendades kogust järk-järgult, või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku elustiili asendajana. Soovitatakse igapäevaselt tarvitada ka multivitamiine ja C-vitamiini.Hüpoallergiline koostis. Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Mõningatel juhtudel võib toidulisandi MSM-i võtmine kaasa tuua kõhulahtisust ja halba enesetunnet. See on normaalne ja peaks mööduma paari päeva jooksul. Jooge rohkesti vett. Vähendage kogust, kui sümptomid on ebamugavad.

Pool teelusikatäit sisaldab:  
MSM 1200mg
KOOSTISOSAD:
Metüülsulfonüülmetaan.

EI SISALDA suhkrut, soola, tärklist, soja, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.