Uudised

Koolitus

Koolitus

Maikuus toimuvad Tartus ja Tallinnas põnevad koolitused teemal "Detoks tänapäeva maailmas". Meid ümbritsev maailm on muutumas järjest toksilisemaks, alates toidust, mida me sööme, ja õhust, mida hingame. See soodustab ka mitmete tänapäeval sageli esinevate terviseprobleemide kujunemist, näiteks premenstruaalne sündroom, allergiad, väsimus, kehv seedimine ja mõtete udusus. Seisame igapäevaselt silmitsi väljakutsega, mida ümbritsev keskkond meile esitab. Kuid sellest ei tasu heituda, sest nutikad muudatused toitumises ja elustiilis aitavad meil keskkonnaga paremini kohaneda ja edukalt hakkama saada!

Toitumisterapeut Emily Blake annab loengus ülevaate detoksifikatsioonist. Ta jagab praktilisi juhiseid, kuidas mitmekülgselt oma keha puhastumisvõimet toetada, et soodustada seedimist, parandada meelolu ja mälu, suurendada energiataset, tõsta immuunsust ja tasakaalustada hormoone. Loengus käsitleb ta näidisjuhtumeid oma toitumisteraapia praktikast.

Emily Blake on lõpetanud toitumisterapeudi õppe Naturopaatilise Meditsiini kolledžis. Ta töötab hetkel  BioCare’ kliinilise toitumise nõustajana ning võtab vastu kliente oma erapraksises Lõuna-Birminghamis. Enne toitumisteraapia õpet omandas ta bakalaureuse- ja magistrikraadi Durhami ülikoolis, kus sai alguse tema huvi eelajaloolise inimese toitumise vastu. Samuti on Emily töötanud  professionaalse kokana nii Londonis kui ka Itaalias. Emily on pühendunud inimeste aitamisele ning aitab neil saavutada parima tervise – ta  vaatleb iga inimese probleeme eraldi ja teeb kindlaks iga indiviidi haiguste aluseks olevad põhjused. Teda põhilised huvivaldkonnad on soolestiku tervis, hormonaalsüsteem, vaimne tervis ning energiatootmine.

Loeng on inglise keeles järeltõlkega eesti keelde.
Osalemine on tasuta!

22. mail kl 13.00-16.30 Tartus, V SPA konverentsikeskuses, Riia 2
23. mail kl 13.00-16.30 Tallinnas, BlissTray konverentsikeskuses, Mehhaanika 21

Täida REGISTREERUMISVORM hiljemalt 16. maiks!

Lisainfo: laura@vianaturale.ee 58 667 611

Jälgi ürituse infot ka Facebookis

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.