Uudised

Loeng Tartus

Loeng Tartus

24. mail kl 17.30 toimub Tartus põnev loeng teemal "Aju ja närvisüsteemi tervis", kus tuleb juttu sellest, miks on oluline hoolitseda oma aju tervise eest. Funktsionaalse toitumise nõustaja Eliisa Lukk tõstatab olulise küsimuse – kas ajurakud uuenevad? Ta pakub lahendusi, kuidas elustiili ja toitumise abil aju tööd optimeerida, meeleolu parandada, vähendada uimasust ja unustamist ning leevendada närvisüsteemi probleeme.

Me kõik teame, et meie tervis ja aju töövõime sõltuvad ka heast unerežiimist. Kui on probleeme unega, on oluline tähtsus ka sellel, mida me sööme ja joome. Räägime, kuidas parandada tähelepanuvõimet, võidelda unetusega ning kuidas vitamiinid, mineraalained ja antioksüdandid mõjutavad emotsioone ja mälu.

Eliisa Lukk on bioloogi haridusega funktsionaalse toitumise nõustaja, kes jätkab funktsionaalse terapeudi väljaõppes. Ta on omandatud Tartu Ülikoolis teadusmagistrikraadi molekulaar- ja rakubioloogias, kuid läbi erineva haridustee ja töökogemuse jõudis valdkonnani, mis on tõeliselt südamelähedane ja silmad särama paneb. Tänaseks on ta lõpetanud funktsionaalse toitumise nõustaja õppe (1170 tundi) ja jätkab funktsionaalse toitumise terapeudi väljaõppes Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis. Alates 2016. aastast on ta ka toitumisnõustajate koolitaja. Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni liige.Aeg; 24. mail kl 17.30 -19.30
Asukoht: Kalevi 108, Tartu

TASUTA!

Loengu lõpus on võimalik soetada kvaliteetseid Higher Nature ja BioCare toidulisandeid aju toetuseks -20% soodsama hinnaga.

Registreerumine hiljemalt 22. maiks aadressil: laura@vianaturale.ee  tel 58 667611 (E-R 9-16)

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.