Uudised

Konverents

Konverents

14. novembril toimub Tallinnas konverents "Toitumise mitu palet", kus esinevad tuntud Eesti toitumisterapeudid Annely Soots, Sirli Kivisaar, Triin Muiste ja Eliisa Lukk. Osale konverenstil ja saad teada, millised on uusimad suunad toitumise valdkonnas ja milliseid lahendusi pakub toitumisteraapia hea tervise säilitamiseks!


KELLELE? Konverents on mõeldud kõikidele inimestele, keda huvitab nende endi ja lähedaste tervis ja kes soovivad oma toitumiharjumusi tervislikumaks muuta. Väga on oodatud ka nende valdkondade spetsialistid, kes igapäevaselt toitumise teemaga kokku puutuvad, näiteks toitumisnõustajad, perearstid, füsioterapeudid, psühholoogid ja treenerid.

AJAKAVA

9.30 - 10.00 Registreerimine
10.00 - 10.10 Avasõnad

10.10 - 11.15 Loeng "Soolestiku ja seedimise seos haiguste ja kehakaaluga." Annely Soots, funktsionaalse toitumise arst-terapeut, Tervisekool.

Annely käsitleb soolestiku seoseid seedevaevustega, räägib soolestiku barjäärifunktsioonist ja soolestikuga seotud immuunsüsteemist. Seejärjel näitab ta, kuidas ja missuguse mehhanismiga tekivad soolestikuga seotud häired mujal organismis: soolestik-aju, soolestik-hingamisteede ning soolestik-maksa telg, soolestiku seosed naha tervise ning kehakaaluga.

11.15 - 11.35 Paus

11.35 - 12.40 Loeng "Sissejuhatus gastrofüüsikasse ehk mida kõike me söömise kohta teadma peaksime." Triin Muiste, funktsionaalse toitumise nõustaja, toitumisterapeut

Söömist mõjutavad väga paljud asjaolud, kasvõi see, missuguste meeltega me sööme – enne, kui toit suhu jõuab, tunneme me lõhna, vaatame seda silmadega, kujutame maitset ette... Uus teadus gastrofüüsika uurib multisensoorseid elamusi, mis me toidust saame, ning seda, mis meid söömisel mõjutab ja mille järgi me oma valikuid ning otsuseid teeme. Loengus vaatame selle teaduharu avastusi lähemalt ning uurime, kuidas saab neid teadmisi enda kasuks pöörata!

12.40 - 13.40 Lõunapaus

13.40 - 14.45 Loeng "Paastuda või mitte?" Eliisa Lukk, Funktsionaalse toitumise terapeut, molekulaar- ja rakubioloog

Paastumisest on tänaseks saanud uus tervisliku eluviisi moevool: vahelduv paastumine, söömise ajaline piiramine, pikaajaline paastumine ja palju muud. Eliisa seab kahtluse alla, kas neid kõiki võib paastumiseks nimetada. Ta annab oma loengus ülevaate, mis on nende “paastumiste” erinevused, mida üldse paastumine tähendab, mis toimub kehas paastumise ajal. Millist kasu loodetakse paastumisest saada ja kas see ka nii on?

14.45 - 15.05 Paus

15.05 - 16.10 Loeng "Emotsioonid ja toitumine." Sirli Kivisaar, funktsionaalse toitumise ja psühhoterapeut, Via Naturale

Sirli aitab oma ettekandes heita pilgu meie emotsioonide põnevasse maailma. Ta räägib sellest, mis mõjutab meie tundeid ja kas lisaks psühholoogilistele tehnikatele on tunnetega paremaks toimetulekuks võimalik midagi ära teha ka toitumise abil. Sirli tutvustab oma ettekandes, milliste toitainetega toetada oma vaimset tervist, et leevendada stressi ja tunda elust suuremat rõõmu!

16.10 - 16.30 Küsimused-vastused, lõpetamine

Ettekannete vaheaegadel on võimalik tutvuda tervisetoodetega ning maitsta smuutisid!

Kuula konverentsi tutvustust Ring FMi hommikuprogrammis

Aeg: 14. novembril kl 10.00 –16.30
Koht: Bliss konverentsikeskuses, Mehhaanika 21/Mustamäe tee 17, Tallinn

Osalustasu 7. novembrini 25 €, 8. novembrist 30 €. Osta pilet SIIT või registreeru aadressil kadri@vianaturale.ee  Lisainfo tööpäeviti kl 9-16ni tel +372 507 1255

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.