Supertoidud:

Be Beautiful supertoidupulber 150g

Be Beautiful supertoidupulber 150g

100% naturaalne, ei sisalda lisatud suhkruid ega magusaineid. Toetab organismi erinevate vitamiinide ja mineraalainetega.
Tsink aitab hoida küüsi, juukseid ning nahka normaalsena, tiamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, vask aitab kaasa juuste normaalsele pigmentatsioonile, vitamiin A osaleb rakkude spetsialiseerumise protsessis.

Be Beautiful toetab sind kuue erineva supertoiduga otse loodusest. Eestimaised kibuvits ja vaarikas on suurepärased vitamiin-C allikad. Vitamiin-C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele naha normaalseks talitluseks ning aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Eksootiline acai mari ja selle tervist edendavad omadused on põhjustanud plahvatusliku nõudluse marjade järele Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas. Rambivalguses on marja antotsüaniini kogus, mis on võimas antioksüdant. Õlisalvei seemned ehk chia seemned sisaldavad nii omega-3 kui ka omega-6 rasvhappeid.
HIND: 16.70EUR
Vali kogus:
Koostisosad: Kibuvitsa pulber (25%), baobabi pulber (20%), vaarika pulber (15%), herne proteiinipulber (15%), chia ehk õlisalvei (Salvia hispanica) seemned (15%), acai marja pulber (10%).

Kilohind: 111.33 eurot/kilo