Jahud:

Estvita kanepiseemnete jahu 200g

Estvita kanepiseemnete jahu 200g

Kanepiseemnete jahu sisaldab erinevaid mineraalaineid, sealhulgas fosforit, mangaani, rauda, vaske ja tsinki, samuti rikkalikult taimset valku (30%). Kanepiseemned aitavad hoida südant ja immuunsüsteemi normaalsena. Valgud aitavad hoida luid normaalsena, aitavad kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele.
HIND: 2.70EUR
Vali kogus:
Fosfor, mangaan, raud ja vask aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele; fosfor, mangaan ja tsink aitavad hoida luid normaalsena; mangaan, vask ja tsink aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest; fosfor aitab hoida hambaid normaalsena, mangaan aitab moodustada normaalset sidekude; raud aitab kaasa hapniku normaalsele transpordile veres ja aitab vähendada väsimust ja kurnatust; vask aitab kaasa närvi- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning juuste ja naha normaalsele pigmentatsioonile; tsink aitab kaasa normaalsele valgusünteesile, viljakusele ja reproduktsioonile, süsivesikute, makrotoitainete, rasvhapete ja A-vitamiini ainevahetusele. Tervise hoidmisel on oluline mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil.

Kanepiseemnete jahu kasutatakse küpsetites (soovitatav vahekord oleks 6-8 osa rukki- või nisujahu ja 1 osa kanepiseemnete jahu), putrudes, dessertides, kokteilides, samuti lisatuna eesti rahvustoidule kama. Võib lisada piimatoodete jookidele, jogurtile või keefirile 1tl klaasi kohta. Puhtal kujul kasutades oleks päevane kogus täiskasvanule 4 teelusikatäit (20g).

Toitumisalane teave 100g kohta:  Energia: 508,8 kcal/2123,94kJ;  rasvu 30,32g, millest küllastunud rasvu 3,37 g; süsivesikuid 27,7, millest suhkruid väheolulisel määral; kiudaineid 1,12g; valke 30,72g; soola0,06g.