Ettevõttest:

Ettevõttest

Via Naturale on mahetoodete ja tervisekaupade jae- ning hulgimüügiga tegelev ettevõte. Toome maale kvaliteetseid toidulisandeid inglise firmadelt Higher Nature ning BioCare, ökokaupu firmadelt Primeal, Ma Vie Sans Gluten, Cocoa, Ecodoo ja Douce Nature.

Via Naturale eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga toidukaupu ning toidulisandeid, mille valiku kriteeriumiks on eelkõige tervislikkus. Sortimendi koostamisel on abiks meie toitumisnõustajate ning terapeutide pikaajalised teadmised uusimatest toitumisalastest suundadest. Oleme mõelnud ka toidutalumatusega isikutele: meie e-pood on üks parima valikuga gluteeni-ja piimavabade toodete pakkujatest. Lisaks on meie sortimendis looduslikke suhkruasendajaid, madala glükeemilise koormusega teravilju, tervislikke snäkke ning palju muud.

Via Naturale on 2006. aastal loodud perefirma, mille asutajateks olid teiste seas ka praegused omanikud Annely Soots ning Sirli Kivisaar koos abikaasadega. Firma loomisega oli tihedalt seotud Sirli esimese poja sünd,  kellel 3-kuuselt diagnoositi pahaloomuline halva prognoosiga epilepsia vorm. Otsingutes leiti abi toitumisravist ning piima-ja gluteenivabast eridieedist. Tänu sellele tekkis vajadus ka puhaste ning lisaainevabade toidulisandite ning toidukauba järele,  mis omakorda oli tõukeks Via Naturale loomisele.

Tänapäeval on Via Naturale tegevus tihedalt seotud A.Sootsi Tervisekooli ning Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooniga. Sirli Kivisaar ning Annely Soots on Tervisekooli õppejõud ning tegutsevad Via Naturales toitumisterapeutidena. Kõik Via Naturale töötajad on läbinud kas täies mahus või osaliselt toitumisnõustaja õppe ning oskavad anda asjatundlikku nõu pakutavate  toodete ja teenuste kohta. Pikemate nõustamise jaoks on võimalik registreeruda toitumisnõustaja või terapeudi vastuvõtule. Via Naturale kaudu on võimalik sooritada toidutalumatuse teste ning teha muid toitumisalaseid analüüse. Täpsema info selle kohta leiate meie kodulehelt www.vianaturale.ee

Parimate soovidega
OÜ Via Naturale meeskond