Magneesium:

True Food® Magnesium 180 magneesium

True Food® Magnesium 180 magneesium

Higher Nature toidulisand
180 tabletti

True Food Magneesium on toidulisand, milles magneesium on seotud fermenteeritud toidupärmiga (Saccharomyces cerevisiae). Selline magneesiumilisand on parima imenduvuse ja biosaadavusega. Üks tablett True Food Magneesiumi (50mg) on võrreldav 200mg standardsete isoleeritud magneesiumilisanditega.
  • Magneesium aitab säitada normaalseid hambaid, luid ja lihaseid
  • Magneesium aitab hoida närvisüsteemi normaalsena
  • Magnessiumivajadus võib suureneda stressiga seoses või raseduse ja imetamise ajal
  • Magneesium aitab taastada normaalset elekrolüütide tasakaalu, seega on seda hea võtta ka õhtuti peale sportimist
HIND: 41.20EUR
Vali kogus:
KASUTUSJUHISED
1-3 tabletti (lapsed vanuses üle 8 aasta 1-2 tabletti) päevas koos toiduga või söögiaegade vahel, või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Üks tablett sisaldab tüüpiliselt:     %*NRV-st  
Magneesium 50mg 13%
*NRV- nutrient reference value (päevane võrdluskogus)

KOOSTISOSAD:
Patenteeritud segu: magneesiumkloriid koos ensüümidega eelseeditud  Saccharomyces cerevisiae kultuuriga (koos sojaga), täiteaine: metüültselluloos, paakumisvastane aine: ränidioksiid, kate: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, looduslik vaniljeekstrakt (magustaja: agaavisiirup; lõhnaaine: vaniljeekstrakt, värvaine: karamell), glütseriin, taimne magneesiumstearaat.

TRUE FOOD™ MAGNESIUM sisaldab ka beeta-glukaane, glutatiooni, koliini, inositooli, B-vitamiine, aminohappeid ja teisi fütotoitaineid, mida leidub fermenteeritud Saccharomyces cerevisiae (toidupärmi) kultuuris.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, nisu, gluteeni, maisi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.