Meestele:

Vitamin C 1000 30 tab madala happesusega

Vitamin C 1000 30 tab madala happesusega

BioCare toidulisand
30 tabletti
Netokogus: 52,86 g

Vitamiin C 1000 sisaldab biosaadavas magneesiumaskorbaadi vormis C-vitamiini koos mustikaekstraktiga, mis sisaldab võimsat antioksüdantide allikat flavonoide. Magneesiumaskorbaat on madala happelisusega C-vitamiini vorm, mis on kõhule leebem, võrreldes happelise askorbiinhappe vormiga.
HIND: 12.14EUR
Vali kogus:
  • Vitamiin C aitab kaasa immuunsüsteemi normaalse talitluse säilimisele intensiivse kehalise koormuse ajal ja pärast seda.
  • Vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele kõhrkoe, igemete, naha ja hammaste normaalseks talitluseks.
  • Samuti aitab C-vitamiin hoida immuunsüsteemi normaalsena.
  • Toidulisand on Infromed-Sports märgiga, mis tähendab seda, et selle iga partii on WADA (World Anti-Doping Agency) poolt keelatud koostisosade suhtes testitud.  Toodet turvaline kasutada ka elukutselistel sportlastel

KASUTUSJUHISED
Üks kapsel päevas koos söögiga või vastavalt professionaali soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi kasutada tervisliku toitumise ega tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete arstliku järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga.

TOOTEINFO:
Päevane annus (1 kapsel) sisaldab:   %NRV*-st
Vitamiin C 803 1004
Magneeium 60 16
Mustikaekstrakt 4:1 (vastab 200 mg mustikatele) 50 -
Viinamarjaseemne ekstrakt 20 -
*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

KOOSTISOSAD: C-vitamiin (magneesiumaskorbaadina), täiteained (dikaltsiumfosfaat ja taimne magneesiumstearaat), paakumisvastased ained (ränidioksiid ja taimne magneesiumstearaat), kummiaraabik, tableti kate (naatriumkarboksüülmetüültselluloos, dekstriin, dekstroos, sojaletsitiin ja naatriumtsitraat),  kartuli maltodekstriin, mustikaekstrakt (Vaccinium myrtillus marjad, viinamarjaseemne ekstrakt (Vitus vinifera seemned Vitaflavan), stabilisaator (naatriumkarboksüülmetüültselluloos), sidunhape.