Metafoorkaardid:

Metafoorkaardid Blob Lein

Metafoorkaardid Blob Lein

Blobid on lihtsad tegelased, kes lähenevad sügavatele probleemidele tunnete ja kehakeele kaudu – kahe peamise suhtlemisvahendi abil, mida sünnist alates kasutame. Blobid on sootud, eatud, ajatud ja rassitud. Neil puudub kultuuriline taust. Blobid sümboliseerivad nii meie parimaid kui ka halvimaid külgi. Nad ei ütle meile, mida me tegema peame, vaid tutvustavad meile inimtunnete erinevaid aspekte. Kuna kaartidel puuduvad sõnad, võib Blobe interpreteerida sajal erineval moel. Siin puuduvad õiged ja valed interpretatsioonid.
HIND: 29.95EUR
Vali kogus:
Lein on normaalne reaktsioon kaotusele ning paratamatu osa elust. Me kogeme seda, kui oleme kaotanud oma elus kellegi või millegi väga olulise ja tähtsa. Kaotusega toimetulek on raske ning vahel on leinaga toimetulekul vaja lisatoetust. Antud kaardipakk on heaks tööriistaks leinaga toimetuleku toetamisel, peegeldades läbi Blobide maailma leinale omaseid tundeid ja hingeseisundit.

Tere tulemast Blobide värvikirevasse maailma!

Loe lähemalt kaartidega töötamiseks mõeldud meetodite kohta siit

NB! Haridusasutustel palume kindlasti tellimisel märkida ostukorvis ära saatmisviis (Smartpost või OSC kuller) ning lisada mobiiltelefoni number paki kättetoimetamiseks.