Metafoorkaardid:

Metafoorkaardid Blob Teismeline

Metafoorkaardid Blob Teismeline

Blobid on lihtsad tegelased, kes lähenevad sügavatele probleemidele tunnete ja kehakeele kaudu – kahe peamise suhtlemisvahendi abil, mida sünnist alates kasutame). Blobid on sootud, eatud, ajatud ja rassitud. Neil puudub kultuuriline taust. Blobid sümboliseerivad nii meie parimaid kui ka halvimaid külgi. Nad ei ütle meile, mida me tegema peame, vaid tutvustavad meile inimtunnete erinevaid aspekte. Kuna kaartidel puuduvad sõnad, võib Blobe interpreteerida sajal erineval moel. Siin puuduvad õiged ja valed interpretatsioonid.
HIND: 29.95EUR
Vali kogus:
Teismeliseiga on suur muutuste periood, mis eelneb täiskasvanuks saamisele. Muutuma hakkab meie füüsiline keha, tegeleda tuleb oma mina ja identiteedi leidmisega, suureneb soov iseseisvumise järele, võivad tekkida suuremad pinged suhetes vanematega. Antud kaardipakk peegeldabki Blobide kaudu ennekõike selle eaperioodile omaseid tundeid ja hinges  toimuvaid muutusi.

Loe lähemalt kaartidega töötamiseks mõeldud meetodite kohta siit

NB! Haridusasutustel palume tellimisel kindlasti märkida ostukorvis ära saatmisviis (Smartpost või OSC kuller) ning lisada mobiiltelefoni number paki kättetoimetamiseks.