Metafoorkaardid:

Metafoorkaardid Blob Viha

Metafoorkaardid Blob Viha

Blobid on sootud, eatud, ajatud ja rassitud. Neil puudub kultuuriline taust. Blobid sümboliseerivad nii meie parimaid kui ka halvimaid külgi. Nad ei ütle meile, mida me tegema peame, vaid tutvustavad meile inimtunnete erinevaid aspekte. Kuna kaartidel puuduvad sõnad, võib Blobe interpreteerida sajal erineval moel. Siin puuduvad õiged ja valed interpretatsioonid.
HIND: 29.95EUR
Vali kogus:
Me kõik vihastume aeg-ajalt, kuid vahel võib olla raske oma vihaga toime tulla. Viha on nagu bensiinipaagi tühjenemisele viitav hoiatustuluke auto armatuurlaual. Kui selle põlema minemist õigel hetkel märkame, on lootust ka sihtkohta kohale jõuda.  Vihaga tegeledes ei ole eesmärgiks ainult "punase tule väljalülitamine", viha võib olla meie jaoks suurepärane märguanne, et peame pöörama tähelepanu oma vajadustele. See kaardipakk on heaks abimeheks vihatundega tegelemisel.

Loe lähemalt kaartidega töötamiseks mõeldud meetodite kohta siit

NB! Haridusasutustel palume kindlasti tellimisel märkida ostukorvis ära saatmisviis (Smartpost või OSC kuller) ning lisada mobiiltelefoni number paki kättetoimetamiseks.