Metafoorkaardid:

Metafoorkaardid Kimäär (hirmudega toimetulekuks)

Metafoorkaardid Kimäär (hirmudega toimetulekuks)

Kaardipakk on mõeldud töötamiseks sügavamal tasandil esinevate hirmude, foobiate ja teiste negatiivsete tunnetega,  s.h. alateadlike hirmudega.

Autor: Irina Fjodorova
Kaardipakis  on 110 pildikaarti (70 x 100 mm)
HIND: 28.55EUR
Vali kogus:
Kimäär on vanakreeka mütoloogias olend, kes Hesiodose järgi on „eestpoolt lõvi, tagantpoolt madu, keskelt kits“. Tihti nimetatakse kimääriks mis tahes veidratest komponentidest kokku pandud olendit või asja, k.a. kujutlust millestki, mida tegelikkuses on eksisteeri.

Kuigi hirm on ellujäämiseks vajalik baasemotsioon, võime tänapäeval kogeda ka palju hirme, mis on ebaratsionaalsed, ning karta midagi, mis meid tegelikult ei ohusta. Hirm võib võtta meie üle võimust ja lõpuks mõjuda halvavalt, takistades elus saavutamast seda, mida tõeliselt igatseme või soovime. Kui meil on võimalik turvalises keskkonnas oskusliku terapeudi toel tuua oma hirmud pinnale,  neid uurida, aitab see paremini otsida ja ka leida ressursse nendega toimetulekuks.

See kaardipakk  võib aidata suhteliselt lihtsalt ületada kliendi vastupanu,  anda talle võimalus  paremini oma hirmu mõista, aktsepteerida ja lõpuks ka muuta.

Juhised kaartide kasutamiseks leiad siit

Kaardid sobivad kasutamiseks nii grupis kui ka üksikindiviididega.

NB! Haridusasutustel palume kindlasti tellimisel märkida ostukorvis ära saatmisviis (Smartpost või OSC kuller) ning lisada mobiiltelefoni number paki kättetoimetamiseks.