Metafoorkaardid:

Metafoorkaardid Mees (kunstniku silmade läbi)

Metafoorkaardid Mees (kunstniku silmade läbi)

Kaardipakk, mis on mõeldud selleks, et aidata meestel uurida siin maailmas tegutsemisel tekkivaid tundeid, seisundeid ja üleelamisi ning välja selgitada mehe erinevaid rolle ja allisiksusi, mis ühes või teises olukorras aktiivseks muutuvad.
HIND: 29.55EUR
Vali kogus:
Kaardipakis on 120 kaarti, millelt leiab nii Venemaa kui rahvusvaheliste kunstnike ja fotograafide teosed. Igal kaardil on välja toodud ka kunstniku nimi. Kaardipakist leiate nii positiivsed mehe ressursse sümboliseerivad pildimaterjalid kui ka negatiivsed, teravad, vastuolulised kaardid, et anda võimalus tegelda võimalikust paljude erinevate küsimustega .Neid kaarte võib kasutada psühholoogi juhendamisel nii grupis kui ka vastuvõtul üksikisikuga.

Kaardid on mõeldud peamiselt meestega töötamiseks, kuid neid võib kasutada ka töös naiste või peredega. Lisaks võib neid kombineerida ka teiste kaardipakkidega sarjast „Läbi kunstniku silmade“ – naine, armastus, lapsepõlv. Nende kaartide abil saab uurida sugupoolte-, laste- ja vanematevahelisi suhteid ning perekondikke suhteid. Metafoorkaartide abil on võimalike enda kohta palju uut, vahel ka ootamatut,  teada saada.  Loe lähemalt meetodite kohta, mida kaardipakiga töötamisel kasutada siit

NB! Haridusasutustel palume kindlasti tellimisel märkida ostukorvis ära saatmisviis (Smartpost või OSC kuller) ning lisada mobiiltelefoni number paki kättetoimetamiseks.