Kilpnäärmele:

Ocean Kelp pruunvetikas 180 tabs

Ocean Kelp pruunvetikas 180 tabs

Higher Nature toidulisand
180 tabletti
Netokogus: 88,5 g

Kanada merevetikas (Ascophyllum nodosum) on saadud puhtast ookeaniveest ning on rangelt kontrollitud saasteainete sisalduse suhtes. Pruunvetikas on sisaldab rikkalikult looduslikku joodi, mis aitab hoida kilpnäärme talitlust normaalsena.  Normaalne kilpnäärme talitlus omakorda on oluline ainevahetuse tasakaalustamiseks ning optimaalse kehakaalu säilitamiseks. Aitab hoida ka naha ja küüsi normaalsena.
HIND: 10.40EUR
Vali kogus:
KASUTUSJUHISED
1 tablett päevas (vastavalt Eestis kehtivatele normidele) koos söögiga, või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust.
Kui tarbite türoksiini või teil on kilpnäärme ületaltlus, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Toode ei pruugi sobida isikutele, kes on allergilised kala või koorikloomade suhtes.
Soovitatav on ka igapäevane multivitamiini tarbimine. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toiduvaliku ning tervisliku elustiili asendajana.

Üks tablett sisaldabt:  
Pruunvetikas (kuivatatud ja pulbristatud)(annab 150-360mcg joodi) 300mg
KOOSTISOSAD: looduslik vetikapulber, täiteaine: kartuli maltodekstriin, paakumisvastane aine: taimne steariinhape, paakumisvastane aine: ränidioksiid..

EI OLE LISATUD suhkrut, soja, maisi, pärmi, laktoosi, piimatooteid, nisu ega gluteeni, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseained.