Organismi puhastumine:

Oregaano õli 30 caps

Oregaano õli 30 caps

Higher Nature toidulisand
30  kapslit
Netokogus: 21,6 g

Oregaano eeterlik õli aitab hoida soolestiku mikrofloorat ning seedimist normaalsena. Peamisteks aktiivseteks komponentideks on karvakrool ja tümool. Oregaano õli kapsli kujul on lihtsam võtta kui tilkadena, kuna kapslid jõuavad otse soolestikku, jätmata suhu tugevat oregaano maitset ja kuumatunnet.

HIND: 8.71EUR
Vali kogus:
KASUTUSJUHISED
Võtke 1 kapsel 3 korda päevas (lastele vanuses 6-15 a. 1 kapsel päevas) koos söögiga, suurendades kogust järk-järgult, või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitusele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Üks kapsel sisaldab:  
Oregaano õli 50mg
(minimaalselt 35% karvakrooli ja 25% tümooli)  
KOOSTISOSAD:
sojaletsitiin, taimne kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, oregaano (Origanum vulgare) eeterlik õli (sisaldab minimaalselt 35 % karvakrooli ja 27,5 % tümooli)

Ei ole lisatud suhkrut,  soola, tärklist, nisu, gluteeni, maisi, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega lõhnaaineid.

Ei soovitata rasedatele, rasedust planeerivatele või rinnaga toitvatele isikutele, samuti koliidi, gastriidi või mao- või soolestiku haavandite korral.