Seedimine:

Prolactazyme Plus ensüümid 90

Prolactazyme Plus ensüümid 90

Ensüümide kompleks laktaasiga
BioCare toidulisand
90 taimset kapslit, netokogus: 37 g

Prolactazyme Plus® sisaldab tugevatoimelisi ning bioloogiliselt aktiivseid ensüüme.  Kõik ensüümid on taimsest allikast ning sobivad taimetoitlastele ja veganitele. Happekindlad ensüümid jäävad ellu erinevad PH-ga keskkondades. Stabiilsuse tagamiseks vaakumpakendatud.
HIND: 41.45EUR
Hetkel otsas
KASUTUSJUHISED:
Üks kapsel päevas koos piimaprodukte sisaldava toiduga või nii nagu professionaal soovitab. Ärge ületage soovitatud  päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ega tervisliku elustiili asendajana. Kui olete meditsiinilise järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga.
Ei sobi koliidi, gastriidi ega mao ja jämesoole haavandiliste seisunditega isikutele. Sobib taimetoitlastele  ja veganitele.

TOOTEINFO:

Päevane kogus 1 kapsel sisaldab:  
Laktaas (3900 laktaasi ühikut ) 21 mg
Bromelaiin (100 želaiini seedivat ühikut GDU) 10 mg
Papaiin (5papaiin türosiini ühikut PTU) 10 mg
Lipaas  (437,5 lipaasi ühikut LU) 8,1mg
Taimne renniin (1,23 piima tilgastavat ühikut ) 5,4mg
Lactobacillus acidophilus (CUL-60) 3mg
(umbes 150 miljonit bakterit)  
Lactobacillus salivarius   (CUL-61) 3mg
(umbes 50 miljonit bakterit)  
Amülaas (900 amülaasi ühikut AU) 1,5mg

KOOSTISOSAD: kartuli maltodekstriin, täiteaine (mikrokristalliline tselluloos), kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), laktaas, paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat), bromelaiin, papaiin (sisaldab sulfiteid), lipaas, taimne renniin, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, amülaas, naatriumkloriid, naatriumbensoaat, proteiinhüdrolüsaat.