Süda ja veresooned:

Supergar 8000,  tugev küüslauk  90 tabs

Supergar 8000, tugev küüslauk 90 tabs

Higher Nature toidulisand
90 tabletti

Küüslaugulisand -arvatavasti tugevaim saadaolev küüslaugupreparaat üldse. Sisaldab heas annuses küüslaugus leiduvaid ühendeid alliini ja allitsiini. Alliin on võimas antioksüdant, millel on soodne toime südametalitlusele. Preparaat on spetsiaalse kattega, mis vähendab küüslaugulõhna- ja maitset.
HIND: 22.66EUR
Vali kogus:
KASUTUSJUHISED:
Täiskasvanud ja lapsed vanuses üle 12 aasta – 1 tablett päevas koos söögiga (nõudlikumatel aegadel kuni 3 tabletti päevas) või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Üks tablett sisaldab tüüpiliselt:  
Eriti kõrge allitsiinisisaldusega küüslaugupulber (sisaldab 8000ppm allitsiini, 20000ppm alliini ja 8500ppm tiosulfinaate). 500mg
KOOSTISOSAD:
Eriti kõrge allitsiinisisaldusega küüslaugupulber, looduslik Lithithamnion calcarea, mikrokristalliline tselluloos, tabletikate: tselluloosatsetaatftalaat, glütserüültriatsetaat; taimne steariinhape, taimne magneesiumstearaat, ränidioksiid.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, soja, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ja maitseaineid.