Suur soodusmüük:

Complete Omegas 3:6:7:9 30

Complete Omegas 3:6:7:9 30

Higher Nature toidulisand
Oomega rasvhapete kolmpleks 3:6:7:9
30 kapslit
Netokogus: 36 g

Laiatoimeline rasvhapete kompleks, mis sisaldab heas vahekorras oomega-3, 6, 7 ja 9 rasvhappeid. Oomega-7 rasvhape on saadud astelpajuõlist, see on hea nahale ja limaskestadede, oleiinhape (oomega-9) on saadud extra virgin oliiviõlist ja astelpaju õlist. Oliiviõli sisaldavate küllastumata rasvhapete tarvitamine aitab hoida normaalset vere kolesteroolitaset (kui oliiviõli tarvitada küllastunud rasvhapete asemel). Sisaldab kõrge kvaliteediga kalaõli, mis on kontrollitud PCB ja teiste saateainete suhtes, garanteeritud puhtusega.
  • Kalaõlis sisalduvad rashvapped EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele. DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja silmanägemist
  • Kasulik efekt saavutatakse siis, kui päevas tarbida vähemalt 250 mg EPA-t ja DHA-d
HIND: 9.44EUR
12.59EUR
Vali kogus:

Neli kapslit sisaldab tüüpiliselt:  
EPA minimaalselt 680 mg
DHA minimaalselt 480 mg
GLA  minimaalselt 180 mg
Palmitoleenhape (omega-7)(astelpajuõlist) minimaalselt 36mg
Oleiinhape (omega-9)(extra virgin oliiviõlist ja astelpajuõlist) minimaalselt 112mg
KOOSTISOSAD:
kalaõli (minimaalselt 34% EPA-d ja 24% DHA-d), kurgirohuõli (minimaalselt 22% GLA-d), extra virgin oliiviõli ja astelpajuõli, kapsel: želatiin, glütseriin; antioksüdant: looduslik d-alfa tokoferool.

Ei ole lisatud suhkrut,  soola, tärklist, nisu, gluteeni, maisi, pärmi, laktoosi, piimaprodukte, kunstlikke säilitus-, värv- ja lõhnaaineid.