Süda ja veresooned:

TMG (trimetüülglütsiin) 90 caps

TMG (trimetüülglütsiin) 90 caps

Higher Nature toidulisand
90 kapslit. Netokogus: 76 g

Trimetüülglütsiin (TMG) on tuntud ka kui betaiin. Trimetüülglütsiin mängib olulist rolli metüülisprotsessis, mis  terves kehas toimub rohkem kui miljard korda sekundis. Tervislik metülatsioon on oluline südame ja veresoonkonna normaalsena hoidmiseks. Betaiin aitab säilitada normaalset homotsüsteiinitaset*. Sobib võtta koos toidulisandiga Cardio Heart Nutrients.

*Soovitud efekt saavutatakse, kui tarvitada vähemalt 1,5 g TMG-d päevas. Trimetüülglütsiini tarvitamine üle 4 g päevas võib kaasa tuua  kolesteroolitaseme tõusu.
HIND: 20.78EUR
Vali kogus:
KASUTUSJUHISED
Võtke 1 kapsel kuni 3 korda päevas 30 minutit enne või 2 tundi pärast sööki, või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Üks kapsel sisaldab tüüpiliselt:  
Trimetüülglütsiin 500mg

KOOSTISOSAD: Trimetüülglütsiin (betaiinmonohüdraadina), taimne kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, täiteaine: mikrokristalliline tselluloos, paakumisvastased ained: taimne magneesiumstearaat ja ränidioksiid.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, nisu, gluteeni, maisi, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega lõhnaaineid.