Toidulisandid:

Higher Nature ja BioCare toidulisandid

Pakume naturaalseid ja ökoloogiliselt puhtaid toidulisandeid Inglismaalt. Kasutatud on vaid sertifitseeritud koostisosi, mis ei sisalda saasteaineid ega pestitsiide. Eriti range kontrolli on läbinud lastele mõeldud tooted. Kus vähegi võimalik, kasutatakse orgaaniliselt kasvatatud ürte.Kõikide toodete väljatöötamisel toetutakse teadusuuringutele. Eesmärgiks on kõrgeim kvaliteet.

Side- ja täiteaineid kasutatakse minimaalselt, nende valikul on esmatähtsaks tervislikkus. Näiteks laialt levinud tableti täiteaine di- või trikaltsiumfosfaadi asemel, mis võib soodustada luukadu, kasutatakse kõrge kaltsiumisisaldusega meretaimi, mis lisavad tootele toitainelist väärtust.

Lisaained on valitud spetsiaalselt allergilisi ja talumatusega isikuid silmas pidades - näiteks maltodekstriin on valmistatud kartulitärklisest. Ei kasutata koostisosi, mida on kiiritatud (radiatsioonile allutatud). Kõik tooted on GM vabad. Ühtegi toodet ei ole katsetatud loomade peal.
 
Kasutatakse kõige parema imenduvuse ja bio-kättesaadavusega koostisosi:
  • Uutest teadussaavutustest lähtudes asendatakse vanad komponendid kohe uute ja paremini imenduvatega. Näiteks on glükoosamiinsulfaadis glükoosamiin asendatud hüdrokloriidiga, sest see on biokättesaadavam ja ei sisalda soola. BioCare kasutab kehaomast vormi N-atsetüülglükoosamiini (N.A.G.).
  • Higher Nature True Food sarja toodetes esinevad mineraalid, mis anorgaanilises vormis halvasti imenduvad, enamasti hea biokättesaadavusega tsitraatide või glükonaatidena. True Food bio-transformeeritud vitamiinid ja mineraalid fermenteeritakse spetsiaalsetel kultuuridel, mis annab neile sarnaselt tavatoiduga vajalikud orgaanilised koostisosad. Imendumise parandamiseks on need eelseeditud papaia ensüümidega, mis muudab tundlikkusreaktsioonide tekke võimaluse minimaalseks. Teadusuuringud on tõestanud, et True Food sarja bio-tranformeeritud toitained on efektiivsemad kui isoleeritud toitained tavalistes toidulisandites.
  • BioCare firma õlide tootmisel kasutatakse DriCelle® unikaalset protsessi, mis lukustab mikorskoopiliselt väikesed asendamatute rasvhapete tilgad "mitselli", tagades nende hea imenduvuse ja biokättesaadavuse.
  • BioCare firma MicroCell® tehnoloogiat kasutades mitselliseeritakse õlid mikroskoopiliselt väikesteks tilgakesteks, mis seejärel kapseldatakse nende stabiilsuse säilitamiseks klorofüllist taimsesse kapslisse.
  • BioCare Vitasorb® sarja vitamiinid on vedelal kujul ja imenduvad hästi. Need on koostatud talumatuse probleemidega indiviidi silmas pidades, sobivad ka kasutamiseks veterinaarias, ei sisalda puhastavaid ja pindaktiivseid aineid.
  • BioCare Nutrisorb® vedelad mineraalid on ideaalsed neile, kellel esineb imendumisprobleeme või raskusi tablettide ja kapslite neelamisega.
  • Kõik Higher Nature ja BioCare probiootikumid on elujõulised, happe- ja sapikindlad ning asustavad sooletrakti efektiivselt. Spetsiaalne LAB 4 kompleks (L.acidophilus CLT-60 & CUL-21, B.bifidum CUL-17 & CUL-20) koosneb happekindlatest bakteritüvedest, mis on pärit inimeselt, saadaval ainult BioCare toodanguna. Laialdaselt testitud ja tõestatud efektiivsusega.
  • Higher Nature ja BioCare tooted on loodud eeskätt Inglismaa toitumisterapeutide vajadusi silmas pidades, Eestisse on need toodud lähtudes meie toitumisterapeutide vajadustest. Peamiselt on tegemist professionaalidele mõeldud toodetega. Paljud koostisosad on tavainimesele tundmatud, seepärast on soovitav alati konsulteerida oma toitumisspetsialistiga, kes määrab teile toidulisandid just teie individuaalseid vajadusi arvestades. Lisaks saate ka soovitusi toitumise ning elustiili tervislikumaks muutmisel