Vitamiinid:

True Food® B6 30 tabs

True Food® B6 30 tabs

Higher Nature toidulisand
30 tabletti
Netokogus: 19,8 g

TRUE FOOD®  B6 on saadud fermenteeritud toidupärmile B6-vitamiini lisamise teel. Sellisel moel saadakse B6-vitamiini preparaat, mis on inimese jaoks parima imenduvuse ja biosaadavusega. 1 tablett 10mg TRUE FOOD® B6-t on võrreldav 40-50mg standardsete isoleeritud B6-vitamiini lisanditega.
  • Sisaldab ka toidupärmis looduslikult esinevaid B-vitamiine, aminohappeid, beetaglukaane - just seetõttu võtab keha seda lisandit kui toitu
  • B6-vitamiin aitab vähendada väsimust ja kurnatust
  • B6- vitamiin aitab hoida närvisüsteemi ja hormoonide ainevahetust normaalsena
HIND: 6.15EUR
Vali kogus:
KASUTUSJUHISED:
Võtke 1 tablett päevas koos söögiga või söögiaegade vahel või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asemel.

Üks tablett sisaldab:    %NRV*-st
Biotransformeeritud B6 vitamiin 10mg 500%
*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

KOOSTISOSAD: homogeenne segu: magneesiumkloriid, ensüümidega fermenteeritud ja Saccharomyces cervisia’ga (toidupärm, sisaldab soja) seotud püridoksiinhüdrokloriid, täiteaine: mikrokristalliline tselluloos, täiteaine: looduslik Lithothamnion calacarea, paakumisvastane aine: taimne steariinhape, täiteaine: hüdroksüpropüültselluloos, paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, hüdroksüpropüültselluloosist kate, glütseriin, looduslikud vanilje lõhna- ja maitseained (agaavisiirup, lõhna- ja maitseaine: vaniljeekstrakt, toiduvärv: karamell), paakumisvastane aine: ränidioksiid. 

True Food B6 sisaldab ka B-vitamiine ja teised fütotoitained, mida leidub looduslikult toitaineterikka Sahharomyces cerevisiae (toidupärmi) baasil kasvatatud toidukultuurides. Sahharomyces cerevisiae on kasvatatud GMO-vaba soja baasil. Toidupärmi seinad on õrnalt papaia ja ananassi ensüümidega lõhustatud, et vabastada pärmirakkudes leiduvad toitained.
Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

Ei ole lisatud suhkrut, soola, nisu, gluteeni, laktoosi, piimaprodukte, kunstlikke toiduvärve-, kunstlikke lõhna-ega maitseaineid.