Uudised

Koolitus Targalt seedimisest

Koolitus Targalt seedimisest

1. ja 2. novembril kl 12.00 -16.00 toimuvad Tartus ja Tallinnas põnevad tasuta koolitused teemal "Targalt seedimisest". Lektor on inglise toitumisterapeut Marta Anhelush BioCarest.

Tutvustus: Soolestik on meie keha suurim kokkupuutepind väliskeskonnaga. Huvitaval kombel asub soolestikus väga suur hulk erinevaid eluvorme, kellega kooseluks oleme kohanenud ning kes mängivad olulist rolli meie tervise juures. Sellel koolitusel vaatleme lähemalt seedimise, soolestiku ning mikrobioomi seoseid erinevate keha funktsioonidega.

Marta Anhelush on toitumisteraapiat õppinud Inglismaal Naturopaatilise Meditsiini Kolledžis. Ta tegutseb erapraksises ning kuulub BioCare’ kliinilise toitumise meeskonda. Marta kirg on toitumine ja see, kuidas aidata saavutada inimestel parim tervis keha ja vaimu vahelisi seoseid arvestades.

TASUTA!

Seminar on inglise keeles järeltõlkega eesti keelde.

1. novembril kl 12-16 hotell Londoni konverentsisaalis, Rüütli 9, Tartu
2. novembril kl 12-16 Bliss seminarikeskuses, Mustamäe tee 17, Tallinn


Täpsem info ja registreerumine: laura@vianaturale.ee +372 58 667611

NB! Kohtade arv on piiratud. Registreerumine hiljemalt 30. oktoobriks

Üritus Facebookis: Tartu ja Tallinn

Vajad toitumise või toidulisandite alast nõu? Kontakteeru meie asjatundlike spetsialistidega! Saada e-mail: konsultatsioon@vianaturale.ee

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.