Mida reisile kaasa võtta?

Suvel sõidavad paljud puhkusele ja tuleb mõelda ka selle peale, mida kohvrisse pista. Reisimine on suur muutus igapäevarutiinis. Puhkuse ajal lähme tõenäoliselt hiljem magama, sööme ebaharilikke toite ning joome rohkem alkoholi. See võib mitmeid probleeme kaasa tuua - pole midagi hullemat, kui reisi ajal külmetumine või kõhutõvesse jäämine, mis võib rikkuda reisiks tehtud plaanid.

On kasulik endale igaks juhuks selgeks teha, kuidas võimalike ebameeldivate sümptomitega hakkama saada. Siit leiad mõned soovitused, kuidas oma puhkusest viimast võtta ja samal ajal oma tervist hoides:
  • Esiteks, et toetada seedimist ja nakkusi vältida, võta kaasa kvaliteetne probiootikum. Kui sa oled üldiselt vastuvõtlik seedehäiretele või reisid eksootilisse piirkonda, võib kasu olla ka antibakteriaalsetest taimedest nagu küüslauk, oregano, viinamarjaseemned ja nelk, mis pakuvad sulle lisakaitset. Kui oled üldiselt hädas ärritunud soole sündroomiga või muretsed selle pärast, et võid kogemata süüa midagi sobimatut, võid lisaks kasutada ka seedeensüüme.
  • Kui sinu igapäevaelu on üldiselt kiire ja stressirikas, võid ka reisi ajal olla vastuvõtlikum viirushaigustele. Kaitse end immuunsüsteemi tugevdavate toitainetega nagu C-ja D-vitamiin ning tsink. Taimed nagu must leeder ja salvei pakuvad viirustevastast lisakaitset
  • Viimaks, kaitse ka oma nahka kahjuliku UV-kiirguse eest antioksüdantidega – beetakaroteeni, C-ja E-vitamiini ning rohelise teega. Kasuta ökoloogilist looduslikku päiksekreemi ja selle asemel, et peale määrida tavalist päevitusjärgset kreemi, võid proovida naturaalseid õlisid, mis sisaldavad rikkalikult E-vitamiini, näiteks oliiviõli, mandliõli või šeavõid.
Mõnusat puhkust!


Juulis valik BioCare toidulisandeid reisile kaasa võtmiseks -20% soodsamad

toidulisandid reisile

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.