Uudised

Pangalingi maksed

Pangalingi maksed

Meil on hea meel teatada, et nüüdsest on võimalik Via Naturale e-poes makseid sooritada ka pangalingi vahendusel. Tellimine on mugav ja lihtne ning kaubad jõuavad teieni tavapärasest kiiremini. Pangalingi makseid on võimalik sooritada kõigi Eesti pankade kaudu (Swedbank, SEB, Nordea, Dankse, LHV ja Krediidipank). Pangalingi maksete turvaline vahendaja on Maksekeskus AS.

Kliendikaardi omanikel palume pangalingi makse korral ostukorvis sisestada sooduskoodi, mille alusel arvestatakse maha -5 % kliendisoodustus. Sooduskood on neljakohaline ja ei kattu kliendikaardi numbriga. Püsikliendi personaalse sooduskoodi oleme edastanud teie e-mailile. Kui teil on kliendikaart, aga te pole sooduskoodi saanud, siis palun võtke meiega ühendust!

Endiselt on võimalik e-poes tasuda kaupade eest ka arve-saatelehe alusel. Sellisel puhul ei ole sooduskoodi sisestamine vajalik, saadame teile arve 1-3 tööpäeva jooksul.
Edasimüüjate ja Tervisekooli õpilaste tellimusi käsitleme ainult arve-saatelehe alusel.

Ostu- ja tellimistingimustega saate lähemalt tutvuda siit: http://www.vianaturale.ee/epood/uld-ja-ostutingimused


Meeldivaid oste soovides
Via Naturale meeskond

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.