Sirle Nukk

Via Naturale toitumisnõustaja Tallinnas ja Virumaal

Meie tervis sõltub sellest, mida ja kuidas me sööme! Erinevates meediakanalites leviv toitumisteemaline info on mõnikord vastuoluline ja tekitab seetõttu segadust. Toitumisnõustaja ja konsultandina olen valmis inimesi selles infohulgas suunama ja individuaalselt sobivate tervislike toiduvalikute leidmisel aitama.

Minu käest saab infot selle kohta, milliseid toitumisvalikuid tuleks teha, kuidas langetada kaalu ja lahendada terviseprobleeme – seda kõike lähtudes inimese tervislikust seisundist ja organismi eripärast. Vastavalt toidutalumatuse testi vastustele saan jagada ka sellekohaseid toitumissoovitusi ning aidata toidulisandite valimisel.

Oma kogemused olen paljuski omandanud läbi isiklike eluolukordade. Nimelt diagnoositi mu lapsel aastaid tagasi raske autoimmuunhaigus, millega võitluse käigus pidin hakkama end kurssi viima toitumisvalikutega ja alustama lapse toitumisharjumuste muutmist. Nüüd saan selle ravikogemuse põhjal kinnitada, et just toitumisharjumuste jälgimisega  on võimalik tervist oluliselt mõjutada. Lapsel on tänaseks tänu teravilja- ja piimavalguvabale (gluteen ja kaseiin) dieedile paranenud lisaks füüsilisele tervisele ka psüühiline tervis. See edukogemus ajendas mind õppima toitumisteraapiat, et aidata ka teistel inimestel õige toitumise abil parandada oma elukvaliteeti.

Tänaseks olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja erialal ja jätkan õpinguid toitumisterapeudi õppes. Olen end täiendanud Ameerika BioMedical Insitute arsti Chun Wongi koolitustel.  Käesoleval ajal tegutsen iseseisva koolitajana MTÜ Sõstramäe Koolituses ja olen  Annely Sootsi Tervisekooli partner. Eesti Toitumisnõustajate Ühingu (ETNÜ) tegevliige olen aastast 2013.

Pakun isiklikku toitumisalast nõustamist kõigile abivajajatele. Minu peamiseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja  Virumaa. Kokkusaamiste ja suhtlemiskanalite osas leiame lahendused kontaktivõtul.

Vastuvõtule registreerumine:
7421509, +372 5071255
info@vianaturale.ee

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.