Uudised

Uued kollageeni toidulisandid

Uued kollageeni toidulisandid

Kas teadsid, et kuni 35 % kõigist kehas leiduvatest valkudest moodustab ühte kindlat tüüpi proteiin? See valk on võtmetähtsusega meie sidekoe jaoks, mida leidub inimkehas väga laialdaselt. Tegemiselt KÕIGI meie keha kudede ja organite funktsioneerimise ja koospüsimise jaoks absoluutselt hädavajaliku komponendiga.

Loomulikult räägime kollageenist. Võib-olla sa oled kollageenist kuulnud näokreemi reklaamide vahendusel, kuid tegelikult on see oluline palju enamate keha funktsioonide jaoks kui pelgalt kortsude ennetamine. Kollageen soodustab liigeste, ligamentide ja kõõluste moodustamiseks vajalike ainete tootmist, aitab parandada naha elastsust ja niiskusesisaldust ning on oluline ka luude, hammaste ja isegi soolestiku sisepinna moodustumiseks!

Kuigi kollageeni on saadaval erinevate toidulisandite ja pulbritena, siis ei suuda keha neid alati omastada. Seetõttu on tähtis valida õiget tüüpi kollageeni, mille toime on uuringutega tõestatud, nagu näiteks merekollageen. Merekollageen sarnaneb kõige rohkem inimese kehas leiduva kollageeniga, mistõttu suudame seda väga hästi omastada ja ka selle toime on tõhusam.
Via Naturale e-poes saadaolevad kollageenid

Collagen Complex 60 kapslit - laiatoimeline Collagen Complex sisaldab kehaomast kalast saadud 1. tüübi merekollageeni ja teisi toitaineid, mis toetavad keha võimet toota kollageeni ning takistavad selle kahjustumist. Näiteks on Collagen Complexi koostises C-vitamiin, mis soodustab kollageeni tootmist, ning kibuvitsamarjad, millel on tugev antioksüdantne toime.

Maksimaalse kasuliku toime saamiseks on BioCare Collagen Complexis merekollageen kombineeritud hüaluroonhappe ning nukleotiididega. Hüaluroonhape on viskoosne aine, mis aitab nahka toita ja niisutada ning vähendada liigeste hõõrdumist. Nukleotiidid on orgaanilised komponendid, mis aitavad kahjustunud kudesid parandada ja uuendada.
Vaata lähemalt: https://www.vianaturale.ee/epood/nahk-kuuned-juuksed-collagen-complex-60-kollageen

Aeterna kollageenijook 80 g - merekollageen hüaluroonhappe ja C-vitamiiniga. Graanulid, mida on mugav segada mahla või vee sisse. Sisaldab puhast I ja III tüübi merekollageeni, mis on saadud kõrge kvaliteediga kaladest, mille kasvatamisel ei ole kasutatud antibiootikume. Kollageen on parema imendumise tagamiseks hüdrolüüsitud ehk väiksemateks osadeks lagundatud. Sisaldab ka naha niiskusesisaldust parandavat hüaluroonhapet ning kollageeni tootmist soodustavat C-vitamiini.
Vaata lähemalt: https://www.vianaturale.ee/epood/nahk-kuuned-juuksed-aeterna-gold-kollageenijook-80-g

Collaflex kollageenijook 185 g - tugevatoimeline kollageenijook. Üks kõige puhtamaid ja tugevatoimelisemaid kollageenipreparaate, mis saadaval. Sisaldab kõrge kvaliteediga merekollageeni. Saadud kaladest, mille kasvatamisel ei ole kasutatud antiobiootikume. Ei sisalda kunstlikke toiduvärve, lõhna-, maitse- ega säilitusaineid. 

Mõnusa maitsega graanulid - lisa mahlale, kombineeri lahustuva C-vitamiiniga või sega kohvi/tee sisse.
Vaata lähemalt: https://www.vianaturale.ee/epood/nahk-kuuned-juuksed-collaflex-kollageenijook-185-g

Collaflex Gold 90 tabletti - Sisadab puhast merelist päritolu kollageeni. Kollageen on hüdrolüüsitud (väiksemateks osadeks lagnundatud), et tagada maksimaalne imendumine. Kollageen on oluline naha, liigeste, luude, ligamentide, kõõluste, juuste ja küünte moodustumise jaoks. 1 tablett sisaldab 700 mg puhast merekollageeni.
Vaata lähemalt: https://www.vianaturale.ee/epood/nahk-kuuned-juuksed-collaflex-gold-kollageen-90-tablets                  

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.