Uudised

Uus toidulisandite sari

Uus toidulisandite sari

Müügile on saabunud uus Nutrisorb® Liquids toidulisandite sari firmalt BioCare. Nutrisorb® sarja kuuluvad vedelas vormis hästiimenduvad toitained.

Toitainete vajadus on väga individuaalne. Olenevalt inimesest võivad tähtsaks osutuda erinevad võtmetoitained, mis toetavad tema tervist optimaalsel moel. Samuti võib olla erinev see, millises vormis toidulisandeid inimesed soovivad võtta. Suund on pigem selline, et inimesed eelistavad tooteid kokku segada ning mahladele ja smuutidele lisada.

Seega peaksid ka toidulisandid võimaldama paindlikkust dooside ja annustamise osas. Pole midagi paremat kui vedelas vormis vitamiinid ja mineraalid! Mõned inimesed vajavad rohkem C-vitamiini või tsinki, seda eriti perioodidel, kus on vaja toetada immuunsüssteemi.  Teiste jaoks on olulised spetsiifilised toitained nagu metüülfolaat või foolhape. Mõnedel inimestel on raske kapselid ja tablette neelata, näiteks lastel ja vanemaealistel. Mõningatel juhtudel võib ka toitainete imendumine olla probleemiks - näiteks isikutel, kellel sapipõis ei toimi nii efektiivselt, võib olla raskusi D-vitamiini omastatavusega. Vedelas vormis toidulisandid on head ka allergikutele, kelle puhul on oluline, et toidulisandid oleksid nii puhtad ja lihtsa koostisega kui võimalik. 

Seda silmas pidades on BioCare loonud uue vedelate vitamiinide ja mineraalide sarja.
Nutrisorb® toidlisandid on:
  1. Efektiivsed
  2. Puhtad
  3. Parima imenduvusega
  4. Parima biosaadavusega
  5. Paindlike kasutusvõimalustega
  6. Lihtsad doseerida
  7. Mugavad kasutada
  8. Heades vormides
Uudistoodete hulka kuuluvad Nutrisorb Liquid raud, Liquid Methylfolate, Liquid Methyl B12, Liquid Methyl Folguard, Liquid kroom  jt toitained

Nutrisorb® Liquids toidlisandid on saadaval Via Naturale e-poes!

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.